Wonter Wolf


#1 2008-03-21 14:17:12

LordiDoom

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 67
Punktów :   

SMS

Śmieszne SMS'ki .Też coś dodajcie..Zaczynam .



Nauczycielki to najlepsze dupy bo maja klasę, potrafią pieprzyc przez 45 minut, co 3 minuty stawiają pałę i maja tylko dwa okresy w ciągu roku.


To był mój pierwszy raz. Kazałeś otworzyć się szerzej. Potem wsadziłeś głęboko i zacząłeś ruszać. Cierpiałam, ale uradowałam się gdy go wyciągnąłeś. Ci Dentyści!


SEX jest jak NOKIA connecting people, jak PEPSI ask for more, jak NIKE just do it, jak SAMSUNG everyone is invited...... A dziewice są jak IDEA - poza zasięgiem.


Podążaj za strzałkami...=> => => => => => => => => => => => => => => => => => => => => => ... Czy Ty musisz przeczytać każdą głupotę, którą Ci przyślą?!


Durex informuje, że Twoje narodziny były wynikiem wady fabrycznej. Prosimy szybko zgłosić się do szpitala celem uśpienia. Dziękujemy!


Rodzice są jak nietoperze ... nic nie widzą ... nic nie słyszą ... a wszystkiego się czepiają!


Sześć miliardów ludzi żyje na świecie. Miliard teraz pracuje, dwa miliardy śpią, 200 milionów uprawia seks, a jeden pacan czyta SMSa ;-)


Chcę pójść z Tobą do łóżka i spędzić w rozgrzanej pościeli kilka gorących dni i nocy. Ze mną masz szansę mocno się spocić.- Twoja grypa


W nocy nachodzi mnie w łóżku... napastuje moje ciało... wyszukuje ulubioną jego część... delikatnie łaskocze i zaczyna ssać... i ssać... Pieprzony komar!



Badania genetyczne wykazały, że kiedy kobieta i mężczyzna podczas stosunku się śmieją to urodzi się ładne i mądre dziecko. Szkoda, że twoi rodzice tego nie wiedzieli...


POOOMOOOCYYY! RAAATUUUNKUUU! Jakiś zboczeniec obmacuje moje cycuszki!!! Zabierz precz te brudne wstrętne paluchy ty obleśny zboczeńcu!!! MAYDAY! MAYDAY! KOMÓRKA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE! MAYDAY! MAYDAY!

Poznałem twoich rodziców. Fajni panowie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kfor.pun.pl www.ta-ra-rum-pum.pun.pl www.victoriaslupsk.pun.pl www.pentagon.pun.pl www.naszepowolanie.pun.pl